HOME  AKTUALNOŚCI  O KLUBIE  OSIĄGNIĘCIA GALERIA LINKI

                                          AKTUALNOŚCI- - bieżące informacje z imprez

 

10.12.2011


MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW, LUBLIN 2011  

 

Dnia 10grudnia 2011 w Lublinie odbyły się XII Mistrzostwa Polski Młodzieżowców z udziałem 126zawodników z 49 ośrodków.

Ząbkowicki Klub Karate Kyokushinkai reprezentowała Patrycja Wrona, zajmując miejsca 5-8 w kategorii kumite do 65 kg oraz 5-8 w kategorii kumite lekki kontakt open.

ZKKK  został sklasyfikowany na 9 pozycji.

Kierownikiem ekipy oraz sędzią zawodów był Witold Stolarczyk.

 

 

04.12.2011


TURNIEJ MIKOŁAJKOWY, Ząbkowice ŚL. 2011r  

 

W dniu 04.12.2012 odbył się w Ząbkowicach Śląskich Turniej Mikołajkowy z udziałem 104 młodych karateka z 5 ośrodków Wrocławia, Wołowa, Lądka Zdroju, Siechnic i Ząbkowic Śląskich. Patronat honorowy objął   Starosta  Roman Fester, Burmistrz  Marcin Orzeszek i Dyrektor OSiR Henryk Saryczew. Patronat medialny Echo Tygodnia. Organizatorem był Ząbkowicki Klub Karate Kyokushinkai. W imieniu wszystkich uczestników  pragniemy podziękować sponsorom za wsparcie w organizacji Turnieju: „Silesiana Grain”, „RPPH Ziębice”, Kordas”, Piekarnia Precelek, „Perfekt”, oraz Gminie i Powiatowi Ząbkowickiemu za ufundowanie Pucharów.

Wyniki:

KATA DZIECI 6-7 LAT

1.       Mateusz BANDZIAK  - Wrocław,

2.       Jakub JANUSEK – Wrocław,

3.       Marta MOROZ – Wrocław,

KATA DZIECI 8-9 LAT

1.       Jakub GRĘDA  - Lądek Zdrój,

2.       Aleksandra WELLMAN  – Lądek Zdrój,

3.       Adam KAWALER – Wrocław,

KATA DZIEWCZĄT 10-12 LAT

1.       Karolina CZERCHONIAK  - Lądek Zdrój,

2.       Urszula SACHA  – Siechnice,

3.       Milena KLIMEK – Siechnice,

KATA CHŁOPCÓW 10-12 LAT

1         Bartosz BEŻYK  - Lądek Zdrój,

2         Bartosz LACH  – Siechnice,

3         Maciej WARPAS – Wołów,

KATA DZIEWCZĄT 13-14 LAT

1.       Anna WIATROWSKA  - Wrocław,

2.       Zuzanna PISKOREK  – Ząbkowice Śląskie,

3.       Małgorzata KOZA– Ząbkowice Śląskie,

KATA CHŁOPCÓW 13-14 LAT

1.       Dominik POMOGIER  - Siechnice,

2.       Damian PIĘTOŃ  – Wołów,

Armand SROMEKZąbkowice Śląskie.

Polecamy galerię zdjęć.

 

12.11.2011


VIII Puchar Polski Juniorów, Włocławek 2011r  

 

Dnia 12 listopada 2011 we Włocławku odbył się VIII Puchar Polski Juniorów i Młodzików z udziałem 178 zawodników z 55 ośrodków.

Ząbkowicki Klub Karate Kyokushinkai reprezentowali: Piotr Cenarski, Szymon Wójcik, Łukasz Banaś i Armand Sromek w kategorii kumite młodzików oraz Przemysław Malchr w kategorii kumite junior młodszy. Kierownikiem ekipy  był  sensei Marek Machnik II Dan

 

 

15-16.10.2011


MEDALE NA MISTRZOSTWACH EUROPY KARATE KYOKUSHIN, WARNA (BUŁGARIA)  

 

W dniach 15-16 października 2011r. w Warnie odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin.

W zawodach uczestniczyło 280 zawodników z 16 krajów. W reprezentacji Polski startowały zawodniczki Ząbkowickiego Klubu Karate Kyokushinkai Patrycja Wrona i Maja Krawiec.

Patrycja Wrona po sukcesach w Mistrzostwach Polski Juniorek Kraków 2010r. gdzie zajęła II miejsce  oraz w Mistrzostwach Polski Seniorek Mielno 2011r.  III miejsce godnie reprezentowała barwy Polski i debiutując na zawodach tej rangi zdobyła brązowy medal w kategorii kumite do 65kg. W walce o finał przegrała z zawodniczką gospodarzy Gospodinova Vladimira dopiero w dogrywce przez wskazanie sędziów.

Maja Krawiec III na Mistrzostwach Polski Juniorek Kraków 2010r., V na Mistrzostwach Europy Gorzów Wielkopolski 2010r. zdobyła dwa brązowe medale przegrywając w walce o finał z utytułowanymi zawodniczkami z Bułgarii - w kategorii +65 kg z Bochera Stanisława a w kategorii open z Marinowa Alexandra.

W trakcie Mistrzostw zawodniczkom sekundował trener Witold Stolarczyk.

Na uwagę zasługuje fakt, iż są to pierwsze medale na poziomie Mistrzostw Europy zdobyte przez zawodników ZKKK.

  Polecamy galerię zdjęć.

 

01.10.2011


MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE KYOUKUSHIN O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SIERADZA  

 

Dnia 1 października 2011 w Sieradzu odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyoukushin o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza. W zawodach wzięło udział 163 karateka z 22 ośrodków. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak. ZKKK reprezentowali Agnieszka Dwornik, Zuzanna Piskorek, Małgorzata Koza, Piotr Cenarski, Armand Sromek, Szymon Wójcik oraz Przemysław Malchar pod opieka trenera Marka Machnika. Małgorzata Koza zajęła III miejsce w kategorii kata, Armand Sromek III miejsce  zaś Piotr Cenarski II miejsce w kategorii kumite.

Polecamy galerię zdjęć.

 

wrzesień - październik 2011


POWOŁANIE DO KADRY NARODOWEJ

 

Od 24 do 30 września w Starej Wsi k/Łodzi w nowo powstałym Ośrodku Szkoleniowym odbywa się zgrupowanie kadry narodowej Karate kyokushin. Na zgrupowanie jako jednego z trzech trenerów kadry powołano Senseia Witolda Stolarczyka. Wiadomo jednak że dla trenera dumą są osiągnięcia jego wychowanków. Przez okres 21 lat funkcjonowania klubu trzech zawodników było powoływanych do kadry narodowej ale ten rok jest wyjątkowy, gdyż takie powołanie otrzymało jednocześnie, aż dwóch zawodników naszego klubu. A dokładniej mówiąc dwie zawodniczki : Maja Krawiec i Patrycja Wrona. Obie przebywają teraz razem z trenerem na zgrupowaniu, gdzie szlifują formę na zbliżające się Mistrzostwa Europy w Warnie.

I w tym miejscu w imieniu Maji i Patrycji, w imieniu trenerów Witolda Stolarczyka i Marka Machnika oraz w imieniu wszystkich członków ZKKK zwracamy sie z prośba o trzymanie kciuków za nasze zawodniczki, które wystartują na Mistrzostwach Europy w Warnie (Bułgaria dniach 15-16 października br. Są to młode zawodniczki ale na pewno z godnością i zaangażowaniem reprezentować będą Polskę oraz naszą lokalną społeczność w Warnie.

Powołanie Maji

Powołanie Patrycji

Powołanie Trenera

 

marzec - listopad 2011


ZĄBKOWICKI  KLUB  KARATE  KYOKUSHINKAI

PO PRZERWIE WAKACYJNEJ WZNOWIŁ REALIZACJĘ  W 2011 ROKU 

ZADANIE ĆWICZ Z NAMI - SPORT NAJLEPSZYM SPOSOBEM NA NUDĘ

 

DOFINANSOWANE PRZEZ MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI  ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU ZAJĘĆ SPORTOWO-REKREACYJNYCH.

W RAMACH POWYŻSZEGO ZADANIA PROWADZONE BĘDĄ SPORTOWE ZAJĘCIA POZASZKOLNE  ORAZ ORGANIZOWANY  WYJAZD NA BASEN DO BIELAWY W CELU NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA.

 

Szczegóły na ogłoszeniach poniżej.

Zajęcia te prowadzone są od marca do listopada 2011 r.

Zajęcia na basenie.

 

wrzesień 2011


ZAPISY NA ZAJĘCIA 2011/2012

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia karate w poniedziałki i środy na Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śl. Zajęcia prowadzą Witold Stolarczyk (4 dan) oraz Marek Machnik (2 dan).

 

Istnieje 8 powodów, dla których dzieci powinny ćwiczyć kyokushin karate:

 1.  Stanowczość i opanowanie - nauka sztuki opanowania opiera się na tym, że młody karateka staje twarzą w twarz z przeciwnikiem. Uczniowie ustawiają się w parach i jeden ćwiczy opanowanie, podczas gdy drugi trenuje tradycyjny okrzyk bojowy  i z bezpiecznego dystansu uderza w kierunku twarzy partnera. Większość początkujących jest wtedy spięta. Wzdragają się przy każdym okrzyku. W miarę jak mijają tygodnie, uczą się stać spokojnie w obliczu takiego "zagrożenia”. Jest to znane jako „zachowanie spokoju podczas burzy”.

2.  Osiąganie celów - rodzice odkryją, że karate przyczynia się do rozwoju umiejętności zdobywania celów. Dobre dojo(klub) jest środowiskiem pozytywnych wzorców zachowań. Uczniowie pracują, by poprawić swoje umiejętności jak najlepiej potrafią. Dzieci obcujące z tego typu uporem w dążeniu do celu mają większe szanse ukształtowania tej cechy swojej osobowości.

 3. Potrzeba przynależności - wyraźną przewagą karate nad grami zespołowymi jest to, że każde dziecko może brać czynny udział w zajęciach, w przeciwieństwie do gier zespołowych, gdzie młody człowiek może się "nie przebić' lub skończyć na ławce rezerwowych. Karate pozwala każdemu zaprezentować swoje umiejętności. Jest to sport wyraźnie indywidualny, który może jednak spełnić dziecięcą potrzebę przynależności do grupy.

4.  Koncentracja i nauka - treningi karate mogą pomóc dzieciom uczyć się i podnieść ich koncentrację w czasie zajęć lekcyjnych w szkole. Koncentracja jest niewątpliwie pozytywnym produktem ubocznym karate. Tradycyjne kata (zbiór określonych ruchów przeciwko wyimaginowanemu przeciwnikowi) jest lekcją samokontroli.

5. Stawanie się dorosłym - karate oferuje jasne oceny rozwoju, których brakuje w innych nowoczesnych zajęciach. Dyscyplina ta ma oczywiste poziomy zaawansowania. System nadawania stopni w szkołach karate przyznaje prawo do noszenia innego pasa za każdy zdany egzamin, czyli za każdy krok w górę drabiny zaawansowania. Odmiennie niż w przypadku innych dyscyplin sportu, sukces ten może być osiągnięty na drodze indywidualnej pracy. Każde dziecko widzi rezultat swojego wysiłku na każdym etapie nauki. Nie jest on podkreślony ani osłabiony grupowym wysiłkiem. Wyższe stopnie są przyznawane w drodze zdawania formalnego egzaminu przeprowadzanego w określonych odstępach czasu.

 6.  Medytacja w ruchu - po dwóch lub trzech latach treningu dzieci mogą już wchodzić w stan medytacji podczas wykonywania kata. Chociaż uczą się ruchów tych form świadomie, w wyższych stadiach treningu kata są wykonywane podświadomie. To stwierdzenie odpowiada temu, co naukowcy uważają za przełączenie funkcji lewej na prawą półkulę mózgową. Karate na wyższym poziomie można więc porównać z medytacją w ruchu.

 7.  Korzyści fizyczne - karate jest podobne do baletu ze względu na podobne wymagania względem koordynacji ruchowej. Zarówno górna jak i dolna część ciała musi wykonywać zawiłe, skoordynowane ruchy. Brak koordynacji ruchowej, równowagi i płynności u dzieci często martwi rodziców. Sztuki walki mogą w znaczący sposób rozwinąć te umiejętności. Pojemność płuc jest również powiększana poprzez trening karate. Tętno w treningu kata w karate jest porównywalne do występującego przy bieganiu. Maksymalne wartości tętna mogą być osiągnięte podczas walk treningowych. Standardową częścią treningu sztuki walki jest gibkość. Sport, który rozwija gibkość, czyni młodego adepta mniej podatnym na kontuzje i bardziej elastycznym w późniejszym życiu.

 8. Napastnicy - każdy rodzic, który pamięta jak to jest obrywać od innych w szkole czy na podwórku będzie chciał zaoszczędzić podobnych doświadczeń swojemu dziecku. Przeciwnie do tego, co rodzice mogliby sądzić, trening sztuk walki nie przygotowuje dzieci na otwartą rozrywkę z "zaczepiaczem"; raczej powoduje wygaszenie sygnałów prowokujących agresję. Sztuki walki uczą patrzeć przeciwnikowi prosto w oczy i być świadomym jego zamiarów. Sparing uczy kontroli oddechu. Praca nad pozycjami jest integralną częścią rozwijania równowagi, siły i szybkich przemieszczeń. Uczniowie uczą się odpowiadać na pytania zdecydowanym głosem. W większości przypadków agresor jest pokonany nie przez walkę, lecz przez spokój i pewność siebie adepta sztuki karate.

 

06-19.08.2011


Obóz letni sportowo-rekreacyjny, Pogorzelica 2011

 

W dniach 6-19 sierpnia 2011 roku odbył się letni obóz sportowo-rekreacyjny w Pogorzelicy zorganizowany przez Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin razem z Wrocławskim Klubem Karate Kyokushin Agnieszki i Sylwestra Sypieniów.

Czas obozu wypełniony był licznymi zajęciami sportowymi – poranne biegi brzegiem morza, popołudniowe treningi karate w grupach o różnym stopniu zaawansowania, prowadzone przemiennie przez instruktorów z Wrocławia i Ząbkowic, a także gry zespołowe, a nawet trening aerobiku i tańca skutecznie rozruszały małych i dużych obozowiczów. Uczestnicy  mieli ponadto okazję sprawdzić swoje możliwości w biegu, który odbył się w ostatnim dniu obozu.

Słoneczną pogodę wykorzystywano plażując i kąpiąc się w morzu, a także w odkrytym basenie na terenie ośrodka wypoczynkowego. Okazji do zabawy i integracji dostarczyło ponadto zorganizowane karaoke, wieczorne ogniska, a także podchody, w czasie których drużyna z Ząbkowic uciekała przed ekipą z Wrocławia. Tradycyjnie odbył się również chrzest nowych obozowiczów, którzy po seriach rozmaitych ćwiczeń przyjęli nowe imiona przed obliczem Shoguna i Shogunowej .

Letni aktywny wypoczynek w Pogorzelicy pozwolił jego uczestnikom naładować akumulatory na cały kolejny rok wytrwałych ćwiczeń w klubowym dojo.

 

Polecamy galerię zdjęć.

 

 

21-24.07.2011


38 Wschodnioeuropejski Letni Obóz Kyokushin, Kraków 2011

 

W dniach 21-24 lipca na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbył się 38.Wschodnioeuropejski Letni Obóz Kyokushin z udziałem 190 uczestników z Austrii, Czech, Mołdawi, Niemiec, Rosji, Ukrainy i Polski. ZKKK był reprezentowany przez Witolda Stolarczyka i Marka Machnika. Marek Machnik zdał pomyślnie egzamin na stopień mistrzowski 2 dan. Głównymi trenerami byli: Prezydent EKF shihan Antonio Pinero 7 dan oraz mistrz Świata w kata i jednocześnie mistrz Europy w kumite shihan Jose Lezkano 5 dan. Obóz ukierunkowany był na doszkalanie kierowników ośrodków i instruktorów. Treningi odbywały się 4 razy dziennie zgodnie z programem przygotowanym przez shihan Andrzeja Drewniaka, któremu towarzyszyli shihan Andrzej Krawontka, sensei Witold Stolarczyk oraz sensei Robert Wajgelt

Polecamy galerię zdjęć.

 

18.06.2011


RAJD DO SREBRNEJ GÓRY, 2011

 

18 czerwca 2011 r. ZKKK w ramach realizacji programu "Ćwicz z nami - sport najlepszym sposobem na nudę" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu  Zajęć Sportowo-Rekreacyjnych zorganizował rajd do Srebrnej Góry. W trakcie rajdu uczestnicy mieli okazję zdobyć park linowy w Srebrnej Górze i poznać zwyczaje i gry indiańskie. Rajd zakończono ogniskiem.

 

Polecamy galerię zdjęć.

 

 

10.06.2011


Nagroda dla zawodnika ZKKK

 

10 czerwca 2011 r. Pan Marcin Orzeszek Burmistrz Ząbkowic Śląskich przyznał nagrodę Patrycji Wronie zawodniczce Ząbkowickiego Klubu Karate Kyokushin.  Do wypowiedzianych słów Burmistrza przyłączają się wszyscy członkowie klubu. Serdecznie gratulujemy zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Polski Seniorów Karate Kyokushinkai. Chcemy także serdecznie podziękować za pracę, za wytrwałość, cierpliwość, za to, że możemy przeżywać wspaniałe chwile, widząc niebywały wysiłek w sportowej konkurencji. Dziękujemy za wspaniałą postawę i przykład dla młodzieży, co robić, żeby odnosić sukcesy. Ten sukces to również dowód, że dzięki uporowi, pracy, treningowi i wierze we własne umiejętności, można odnosić najpiękniejsze zwycięstwa.

Pismo od Burmistrza.

 

 

05.06.2011


MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA AUSTRII, WIEDEŃ 2011

 

W dniu 5 czerwca 2011r odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Austrii.

W zawodach wzięło udział 216 zawodników z 10 krajów Ukrainy, Szwecji, Mołdawii, Polski, Norwegii, Węgier, Holandii, Niemiec, Chorwacji i Austrii. Bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik ZKKK Radosław Kaleczyński broniąc III lokatę w kategorii kumite + 75 kg z 2010r

 

Polecamy galerię zdjęć.

 

 

29.05.2011


TURNIEJ KARATE WROCŁAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY, WROCŁAW 2011

 

W dniu 29.05.2011r we Wrocławiu w ramach Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży odbył się Turniej Karate. Bardzo dobrze spisała się czteroosobowa reprezentacja Ząbkowickiego klubu Karate Kyokushinkai zdobywając dwa złote, jeden srebrny i jeden brązowy medal.

W kategorii kumite – 58 kg Piotr Cenarski zdobył I miejsce, a Szymon Wójcik III miejsce.

W kategorii kumite + 58 kg Łukasz Banaś  I miejsce, a Armand Sromek II miejsce

Polecamy galerię zdjęć.

 

 

14.05.2011


XXXVIII MISTRZOSTWA POLSKI, MIELNO 2011

 

14 maja 2011 r. odbyły się XXXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów w Mielnie. W zawodach wzięło udział 99 zawodników z 41 ośrodków z Polski.

Bardzo dobrze wypadła reprezentantka ZKKK - Patrycja Wrona, zdobywając swój drugi medal w na poziomie Mistrzostw Polski. Do wicemistrzostwa Polski Juniorów z 2010 roku, dołączyła brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów 2011.  

W pierwszej walce wygrała zdecydowanie przez ippon z zawodniczką z Wrocławia – Igą Mierzejewską, która wyeliminowała Mistrzynię Polski Juniorów, rywalkę Patrycji z finału zeszłorocznych Mistrzostw Polski. W walce o finał przegrała przez wskazanie sędziów z utytułowaną zawodniczką - Martą Lubos z Tarnowskich Gór – reprezentantką kraju na wielu zawodach rangi międzynarodowej.  

Tym samym dorobek klubu został powiększony o kolejny medal rangi Mistrzostw Polski. Gratulujemy Patrycji i życzymy więcej sukcesów. Sukces Patrycji i wcześniejszych medalistów z ZKKK jest przykładem, że ciężka i wytrwała praca zawodników jak i trenerów nawet z małych miejscowości, może doprowadzić do sukcesów rangi krajowej.  

Polecamy galerię zdjęć.

 

 

26.03.2011


4 PÓŁMARATON ŚLĘŻĄŃSKI, SOBÓTKA 2011r

         

W dniu 26 marca 2011r odbył się 4 Półmaraton Śleżański.
Na starcie w Sobótce stawiło się ponad 1200 osób, które zdecydowały się pokonać dystans półmaratonu 21 km 97,5 m dookoła Góry Ślęzy.

Nie zabrakło w wśród nich zawodników z Ząbkowickiego Klubu Karate Kyokushinkai. Patrycja Wrona zajęła 22 lokatę w kategorii K20, a Witold Stolarczyk 247 w kategorii M40.

Zawody wgrał Vitaliy Shafar z Ukrainy – 1h06min 57s,  a wśród kobiet Nedezda Trilinskaya z Rosji 1h19min 36 s.

 

 

13.03.2011


MISTRZOSTWA MAKROREGIONU DOLNEGO ŚLĄSKA, SIERADZ 2011

 

          Dnia 13 marca 2011 w Sieradzu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Dolnego Śląska oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Sędzią głównym był shihan A. Drewniak, sędzią technicznym był sensei Witold Stolarczyk. Organizatorem był sensei Robert Wajgelt.

Ząbkowicki Klub prezentowali  Patrycja Wrona, Maja Krawiec, Agnieszka Dwornik, Przemysław Malchar, Szymon Wójcik, Piotr Cenarski, Armand Sromek, Łukasz Banasik.

          Bardzo dobrze  zaprezentowała się Patrycja Wrona broniąc tytułu Mistrzyni Makroregionu w kategorii  kumtie seniorek lekki kontakt open, który wywalczyła w 2010r w Ząbkowicach Śląskich oraz poprawiając swoją lokatę z ubiegłego roku w kategorii kumtie seniorek do 60kg zdobywając tytuł Wicemistrzyni Makroregionu przegrywając dopiero w finale z utytułowaną zawodniczką z Czech Jana Kornikowa posiadaczką stopnia Mistrzowskiego II Dan przez wskazanie sędziów.

          Pochwała należy się debiutantom: Agnieszka Dwornik zajęła III miejsce w kategorii kumite młodziczek 50 kg, Szymon Wójcik zajął I a Piotr Cenarski III  miejsce w kategorii kumite młodzików 55 kg, a Armand Sromek zdobył III miejsce w kategorii kumite młodzik 70 kg.

          Ząbkowicki Klub Karate zdobył 6 miejsce na 18 startujących w zawodach ośrodków.

Zawodnikami opiekowali się Witold Stolarczyk, Maciej Głośnicki oraz Stanisław i Sylwia Cenarscy.

 

Polecamy galerię zdjęć.

 

marzec - listopad 2011


ZĄBKOWICKI  KLUB  KARATE  KYOKUSHINKAI

ROZPOCZĄŁ REALIZACJĘ  W 2011 ROKU  ZADANIE

ĆWICZ Z NAMI - SPORT NAJLEPSZYM SPOSOBEM NA NUDĘ

 

DOFINANSOWANE PRZEZ MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI  ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU ZAJĘĆ SPORTOWO-REKREACYJNYCH.

W RAMACH POWYŻSZEGO ZADANIA PROWADZONE BĘDĄ SPORTOWE ZAJĘCIA POZASZKOLNE  ORAZ ORGANIZOWANY  WYJAZD NA BASEN DO BIELAWY W CELU NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA.

 

Szczegóły na ogłoszeniach poniżej.

Zajęcia te prowadzone były od marca do listopada 2011 r.

Zajęcia na basenie.

 

 

05.03.2011


WRATISLAVIA CUP, Wrocław 2011

 

5 marca 2011 r. ponad 180 zawodników z 7 krajów i 28 klubów z Polski walczyło w Wratislavia Cup.

Ząbkowicki Klub Karate Kyokushinkai był reprezentowany przez Partycję Wronę w kategorii kumite seniorek, Agnieszkę Dwornik i Radosława Kaleczyńskiego  w kategorii kumite juniorów. Partycja Wrona przegrała po wyrównanej walce w trzeciej dogrywce przez wskazanie sędziów z zawodniczką z Wrocławia Katarzyną Szymonek, Agnieszka Dwornik w swoim debiucie na tak prestiżowych zawodach uległa zawodniczce z Chorwacji Anamarija Gvozdanovic, Radosław Kaleczyński pokonał w pierwszej walce zawodnika z Czech Tomasa Suchopar, a w drugiej przegrał przez wskazanie sędziów z Marek Wolny z Tarnowskich Gór. Zawodnikami z ZKKK opiekowali się Maciej Głośnicki i Witold Stolarczyk.

 

Polecamy galerię zdjęć.

 

 

20.02-26.02.2011


Ferie zimowe z ZKKK, Zawoja 2011

 

          W dniach 20-26.02.2011r. odbył się obóz zimowy w Zawoji – najdłuższej wiosce w Polsce, położonej u stóp „Babiej Góry”.

Obóz był organizowany wspólnie z Wrocławskim Klubem Karate Kyokushin A.S. Sypień.

Ośrodek „Zawojanka” zaoferował nam bardzo dobre warunki  lokalowe i żywieniowe, gwarantujące dobrą zabawę.

Dzięki wspaniałej pogodzie uczyliśmy się i doskonaliliśmy umiejętności narciarskie. Do wyboru mieliśmy cztery stoki narciarskie o rożnym stopniu trudności, w tym bardzo dobrze przygotowany stok „Masorny Groń”, liczący 1,9 km z wyciągiem krzesełkowym.

Oprócz codziennych treningów karate i jazdy na nartach uczestniczyliśmy w góralskim ognisku oraz zorganizowanej wycieczce do Zakopanego.

Podczas wycieczki zwiedziliśmy Zakopane, a następnie udaliśmy się do Basenów Termalnych w  Szaflarach.

Wszyscy wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni.

Teraz przed nami treningi, zawody, a na wakacje zapraszamy na obóz letni do Pogorzelicy w terminie 06-19.o8.2011r.

 

Polecamy galerię zdjęć.

 

 

 

ARCHIWUM 2010, 2009, 2008, 20072006 , 2005 , 2004 , 2003 , 2002

 

www.karate-zabkowice.pl